Ceyhan Pomem Parkur Hazırlık Kursu

besyo-ceyhan
Ceyhan Besyo Kursu
23 Aralık 2020
ANTRENMAN ÖNCESİ VE SONRASI BESLENME
14 Ocak 2021

Ceyhan Pomem Parkur Hazırlık Kursu

pomem kursu

Ceyhan Pomem Parkur Hazırlık Kursu

Ceyhan Pomem Parkur Hazırlık Kursu Adana’nın Ceyhan ilçesinde her yıl erkek ve kadın adayların polis olmak için hazırlandığı bir parkur hazırlık kursudur. Ceyhan POMEM Parkur Hazırlık Kursu olarak ‘’Kazandırdıklarımız Bundan Sonra Kazandıracaklarımızın Teminatıdır’’ sloganımızla çıktığımız bu yolda kendine inanan ve güvenen binlerce polis, asker ve besyo adayını üniversite sınavlarına; geleceğini spor üzerine kurmak isteyen genç kardeşlerimizi de spor lisesi sınavlarına kazandırdık.

Ceyhan Pomem Parkur

Ceyhan Pomem Parkur denilince akla ilk gelen isim Ceyhan Besyo’dur. Ceyhan’ın pomem kursları içerisinde İlk ve Tek Resmi Kurs olan Ceyhan Besyo, verdiği kaliteli hizmetle beraber sadece Adana’nın Ceyhan İlçesi ile kalmayarak tüm Türkiye’nin il ve ilçelerinde de en çok konuşulan kurs olmuştur. Pomem parkur sınavlarına hazırladığı öğrencilerin Türkiye Geneli rekor dereceler yapması bu işte ne kadar başarılı olduklarının göstergesidir. Ceyhan pomem parkur sınavlarına hazırlanan siz değerli polis adayları, sizler de bu zorlu parkur sınavını kazanmak istiyorsanız başarının adresi Ceyhan Besyo ile iletişime geçmelisiniz.

Ceyhan Pomem Parkur hazırlığında öğrencilerimize sunduğumuz özel antrenmanlar ile öğrencilerimizin her zaman yanında olan ve kazanmaları için ellerinden gelenin hep daha fazlasını yapan kurucu ve antrenörlerimiz sayesinde sizler de Ceyhan Pomem parkur hazırlık sürecinde aile ortamı sıcaklığında sınavınıza hazırlanabileceksiniz.

Ceyhan Pomem Parkur Hazırlık Kursu olarak öğrencilerimizin bizi ilk sırada tercih etmesinde uzman antrenör kadromuzun yanı sıra kullandığımız profesyonel antrenman malzemeleri de etkilidir. Güncel teknoloji antrenman malzemelerimizle saniyelerle yarıştığınız pomem parkur sınavında performansınızı zirveye ulaştırmak için Ceyhan Besyo olarak sizleri bekliyoruz.

pomem başvurusu

 

Ceyhan Pomem Kursu

Ceyhan Pomem Kursu, adayların kafasındaki “hangi kursa gitmeliyim?” sorusunun her zaman öncelikli aradığı nokta Ceyhan Besyo’dur. Değerli Pomem adayları, bu sınav için hazırlık süreci maalesef ki kolay bir süreç değildir. Hayalinizdeki mesleğe kavuşmanıza giden yol, bu sınavda alacağınız sonuçtan geçiyor. Ceyhan Pomem Kursu olarak bu sınava hazırlanan adaylara bir sözümüz var. ‘’Kazandırdıklarımız Bundan Sonra Kazandıracaklarımızın Teminatıdır”. 11 yıldır aralıksız olarak yürüttüğümüz parkur hazırlık kursumuzda istediğini elde eden öğrencilerimizi takip etmek için bizi sosyal medya hesabımız olan @Ceyhanpolislik adlı instagram hesabımızdan takip edebilirsiniz.

Ceyhan Pomem Kursu Seçiminde Neden Ceyhan Besyo Tercih Edilmeli?

1-Bölgenin en çok öğrenci hazırlayan kursuyuz.

2-Bölgenin en çok polis mesleğine öğrenci kazandıran kursuyuz.

3-Uzman Antrenör kadrosuna sahibiz.

4-Başka hiçbir kursta bulamayacağınız profesyonel ekipmanlara sahibiz.

5-Ceyhan’ın ilk ve tek resmi kursuyuz.

6-Güler yüzlü ve kaliteli hizmet sunuyoruz.

7-Tüm sorularınız için danışmanlık hizmeti sağlıyoruz.

8-Pomem Sözlü Mülakat sınavlarına hazırlık imkanı sunuyoruz.

9-Bölgenin en iyi salonlarında çalışma imkanı sağlıyoruz.

Tecrübelerimizle birleşen imkanlarımız sayesinde sizler de Ceyhan Besyo’yu tercih ederek hayalinize kavuşabilirsiniz.

Ceyhan Polislik Kursu

Ceyhan polislik kursu polis olmak isteyen adayların başvuru yaptığı bir sınavdır. Polis olabilmeniz için birkaç aşamadan geçmek zorundasınız. Bu aşamalar şunlardır:

*KPSS puanı

*Ön sağlık aşaması

*Fiziki yeterlilik sınavı

*Sözlü mülakat

Öğrencilerin kafasına en çok takılan kısımlardan biri de hangi aşama için daha çok çalışmaları gerektiğidir. Bütün sınav sürecini tek tek dizilmiş domino taşları gibi düşünecek olursak devrilen bir taşın diğer bütün taşları da devireceğini görürüz. Sınavın da her aşamasının ayrı bir önemi vardır. Bir kısmın eksikliği bütün sınav sonucunuzu etkileyecektir.

Ceyhan Polislik Kursu adayları 2021 pomem sınavı için geri saymaya başladı. Sonuçlanan KPSS sınavı ile puanlar belli oldu. Artık geride bıraktığımız sınavın bu aşamasında yüksek puan almış olmak sizin için bir avantajken sınıra yakın bir puanla başvurduysanız da hiçbir şey için geç değil demektir. Daha önce de puan açığının parkur ve sözlü mülakat sınavlarında birçok kez kapatıldığına şahit olduk. Yazılı sınavdan yüksek puan alan adayların parkura hazırlıksız gelmesiyle elenmeleri ne yazık ki kaçınılmaz bir sondur. Ancak yazılı sınavda sınıra yakın bir puanla sözlü ve fiziki yeterlilik sınavlarına çok iyi hazırlanarak yüksek dereceler elde eden bireylerin asil listelerinde yer aldıklarını da gördük. KPSS sınavına girip yeterli puanı alarak başvuru yapmaya hak kazandıysanız ve ön sağlık başvuru koşullarına da uyuyorsanız geriye hazırlanmanız gereken 2 aşama kalıyor: Fiziki yeterlilik sınavı ve sözlü mülakat.

Ceyhan Polsilik kursu olarak Adana bölgesinde rekortmen kurs olarak bilenen Ceyhan Besyo ile fiziki yeterlilik sınavında parkurda işinizi şansa bırakmanızı istemiyoruz. Rekor dereceler elde etmeniz için azimle ve hırsla çalışıyoruz. Ceyhan Besyo olarak bizimle birlikte hazırlanan adaylar iyi bilirler ki herhangi bir dereceyi elde etmek için değil en iyi dereceyi elde etmek için çalışıyoruz. Aynı zamanda, Ceyhan Polislik Kursu hizmetimizde hazırlık sürecinizde emekli komiserlerimiz ile sözlü mülakat sınavına en doğru şekilde hazırlanmanızı sağlıyor ve en ince ayrıntısından en püf noktasına kadar sizlere sözlü mülakat kurallarını öğretiyoruz.

pomem kursu ceyhan

Ceyhan POMEM

Ceyhan pomem olarak hayali polislik olan bütün gençlerimizi bunun sadece bir hayal olarak kalmayacağını görmeleri için aramıza bekliyoruz. Hayallerinizi gerçekleştirmek için daha fazla beklemeyin ve harekete geçin. Azminizi, hırsınızı ve emeğinizi bizimle doğru bir şekilde parkura yansıtarak hazırlık sürecinizi rakiplerinizden birkaç adım önde tamamlayabilirsiniz. Ceyhan Pomem ile hayaliniz olan polislik mesleğine hiç olmadığınız kadar yakınsınız.

 

 

Ceyhan Pomem kursları içinde aradığın her şeyi eksiksiz bulacağın tek kurs olduğumuz iddiasını çekinmeden ortaya atıyoruz. Bizleri tanıman ve kusursuz eğitimlerimizi görmen için seni pomem parkur antrenmanlarımızı izlemeye davet ediyoruz. Son teknoloji antrenman malzemelerimiz, uzman antrenör kadromuz ve eşsiz eğitimlerimizle başarıya ulaşmak istiyorsan bizimle iletişime geç!

 

İLETİŞİM: +90 544 794 87 12

ADRES:İstiklal Mah. Süleyman Yılmaz Sok. No:9 CEYHAN BELEDİYESİ KAPALI SPOR SALONU

 

62 Comments

 1. Mustafa dedi ki:

  Ceyhanın En iyisi ve en güvenilir kursu 🙏

 2. Özlem.p dedi ki:

  Adananın ve ceyhanın en iyi en ilgili en çok kazandıran kursu abim ceyhan besyoyla önce beden eğitimi öğretmenliğini daha sonra polisliği kazandı şimdi hocalarımızında destegiyle sıra bende💪

 3. Ayşe Nur A. dedi ki:

  Ceyban’ın sınav parkurlarına bire bir uyan parkurunu kuran tek kurs. İlgisiyle, desteği ve güveniyle öğrencilerine güven veren ve en iyisini yaptıran yer. Her zaman elinizden geleni yaptığınız için teşekkür ederiz 🙏

 4. Tolga dedi ki:

  Kazanmanın en iyi yolu Ceyhan Besyo’dan geçer💪🏽

 5. Aydın dedi ki:

  “Kazandırdıklarımız kazandıracaklarımızın teminatıdır ” diye yola çıktılar sözlerinin arkasında durup ceyhanın eğitim durumundaki refahını yükseltmeye başladılar. Bu son değil daha yeni başlıyoruz dediler…

  • Burak dedi ki:

   Sonuna kadar güvenebileceğiniz, kaliteli ve güvenilir hocaların bulunduğu kurs “CEYHAN BESYO” 💪💪💪

  • Semih Osman A. dedi ki:

   Gerçekten profesyonel kadrosuyla bu işe gönül vermiş bir parkur ekibinden oluşmaktadır. İşi ehline bırakmak gerekir. Pandemi koşullarına uygun ve güzel ahlâkın önde olduğu güvenilir bir kurum. Kendiniz,aileniz,kardeşiniz ve çocuğunuzu gönül rahatlığıyla “Ceyhan Besyo” ekibine teslim edebilirsiniz. Doğru adrestesiniz emin ellerdesiniz… ✅✅

   • Baytekin dedi ki:

    Şükrü hocam boşa bu sözü söylememiş ;
    ‘’Kazandırdıklarımız Bundan Sonra Kazandıracaklarımızın Teminatıdır”. Bu sözün hakkını ciddi anlamda profesyonel bir şekilde ve profesyonel bir ekiple vermektedirler. Sizde olan azim ve güç hocalarımızın desteği ile büyük bir başarıya dönüşmektedir. Tek üzüldüğüm nokta böyle bir kurs varken kazandırdıklarının kanıtını bile yapamayan kurslara giden arkadaşlara üzülüyorum. Kazanmanın tek yolu ve adresi #ceyhanbesyo 💪🥇🏅🎖🏆

   • Yıldız dedi ki:

    Hakkını veren kurs

  • Hatice dedi ki:

   Kazanmak istiyorsan adres belli 💪🏻 Birebir ilgi, alaka, motivasyon ve herşeyin en iyisini en doğru şekilde istiyorsan yapman gereken kendini ‘CEYHAN BESYO’ ya teslim etmen. Pişman olmayacaksın… 💪🏻

 6. Forrest Gump dedi ki:

  Başarıya güvenilir hocalarla koşmak isteyenler, tereddüt etmesinler 👊

 7. Ayse Avag dedi ki:

  Şükrü hocamız yapıyorsa en iyisini yapıyor ve bizlere en iyi şekilde morel motivasyon vererek yaptıgımız sporun hakkını verdiriyor. Ceyhan in en buyuk ve oldukca ilgili spor egitmenlerine sahip tek akademisi.
  Emekleri icin tesekkur ederiz.

 8. Nazus dedi ki:

  En iyisi için. #ceyhanbesyo 💪

  • Mengene dedi ki:

   Başarı bence asla tesadüf değildir. Şükrü hocamız ve profesyonel ekibi ile hayallerini gerçekleştir.

  • Hasan Krmn dedi ki:

   İlgi , alaka ve teknik açıdan harika bir eğitim süreci geçirdim teşekkürler Ceyhan BESYO 🙏💪

 9. Mehmet Erkan Orçan dedi ki:

  Çok başarılı ve çok ilgili bir kurs site gayet girişimci ve çok başarılı olmuş Türkiye çapında çok fayda sağlayacağından eminim zaten başarılarını anlatmaya gerek yok açık ve ortada

 10. Sıla dedi ki:

  Her zaman daha iyisi için #ceyhanbesyo

  • Züleyha dedi ki:

   Her geçen gün doğru adreste olduğum için daha çok şükrediyorum. En iyisi ile iyi ki Ceyhan Besyo 🙏

 11. Hakkı dedi ki:

  Gerek uzaktan iletişim gerekse de yakından ilgi konusunu her daim öncelikler arasına alan ve daimi hedefleri sadece başarı olan bir kursun yolculuğu elbette Ceyhan Pomemdir.
  Bu kursun en temel yapısı kazananların arkasına bir yenisini eklemektir.Adana’da kazanmak kolay dediklerin de örnek olarak gösterilen tek kurs yine Ceyhan Pomemdir.
  Şükrü Özdemir farkı ile kurs değil kursun öğrencileri her zaman kazançlıdır.İşte bu yüzden en iyisi sensin Ceyhan Pomem.

 12. Seda dedi ki:

  Ceyhan’da BESYO kursunu Ceyhan BESYO ailesiyle tanıdık yıllardır Ceyhan da kök salmış her anlamıyla kendine birşeyler katarak ilerleyen,gelecek nesillere ön ayak olan hem maddi hem manevi olarak heran yanınızda olan herseyi layıkıyla yapmaya çalışan sayın Mehmet Şükrü Özdemir hocamızı tebrik ederim.Kendisine heran yanımda olduğu için ve bu zorlu süreçte yol göstericim olduğu için teşekkürü bir borç bilirim.Başarılarının devamını dilerim. Tereddüt etmeden her anlamıyla güvenebileceğiniz tek adres.

 13. Fatih karataş dedi ki:

  Birebir ilgilenen , kazandırmak İçin , ciddiyetle çalışmayı seven , güzel bir kadrosu var hocalarımın .polislik, BESYO her alanda uzmanlar kazanmamak gibi bir lüksünüz yok yeterki isteyin…

 14. Serenay dedi ki:

  Başarıya güvenilir hocalarla ilerlemek isteyenler bence hiç tereddüt etmeden gelmeleri gereken tek adres tabikide #ceyhanbesyo🙏🏻

 15. mustafa C.K dedi ki:

  Ceyhan Besyo Türkiye’nin en kaliteli kurslarından birisidir. Ceyhan gençleri bu açıdan çok şanslılar.

 16. Tekin dedi ki:

  Ceyhan böyle kaliteli bir kursa sahip olduğu için çok şanslı. Türkiyenin sayılı kurslarından kesinlikle. Zirveyi alacağını da tahmin etmek çok zor olmasa gerek. Teşekkürler “ceyhanbesyo”💪

 17. Işıl dedi ki:

  Hiçbir spor deneyimim olmadığı için rezil olacağımı düşünüp başladım iki haftada karsıdan karsıya geçerken bile kendimi ceki çen gibi hissediyorum Pata pata pata . Gönül rahatlığıyla gelin …

  • SERKAN AKGÜN dedi ki:

   En iyisi ve en güzeli için, birebir ilgilenen sizin için sonuna kadar çabalayan başarıya gitmek, hayallerinize ulaşabilmek için tek adres #ceyhanbesyo💪👍

 18. Ali dedi ki:

  Kısa sürede başarıya ulaşmak isteyenler için ceyhanda tek adres.Asla pişman olmazsınız.

 19. ESKİ ÖĞRENCİ dedi ki:

  Ceyhan BESYO ailesine yıllar önce katılmış birisi olarak kesinlikle gözünüz kapalı katılacağınız kurs.Siz de kazanmak istiyorsanız Ceyhan Besyo’ya katılabilirsiniz 💪💪

 20. h***l dedi ki:

 21. Uğur dedi ki:

  Bu kurs size kondisyon, teknik, güç ve çeviklik katacak çünkü hocalar en ufak hareketlerle bile ilgileniyor Ceyhanda bana göre açık ara en başarılı kurs iyiki gidiyorum hocaların teknik bilgisi yüksek çok sıcak kanlı ve ilgili çok teşekkürler CEYHAN BESYO

 22. Nurcan dedi ki:

  En düşük seviyeden en yüksek seviyeye ulastirabilecek bi kurs hiç tereddüt etmeden gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz emeğinizin karşılığını hedefinize ulaşarak alacağınızdan hiç supem yok @ceyhanbesyo

 23. Sude kaplan dedi ki:

  On numara bir kulüp kaliteli hocalarıyla en iyi performans burada. Burada eğitim aldığım için çok şanslıyım..

 24. Furkan B. dedi ki:

  Önce beden eğitimi ve spor öğretmenliği kazdırdı, ardından hayalim olan Komiser Yardımcılığı’nı kazandırdı.Hayallerinizin gerçekle buluştuğu bir yer kazananların tercihi Ceyhan Besyo

 25. Petek dedi ki:

  Aldığım düşük puanla bana okul kazanamazsın diyenler oldu. Herşeye rağmen sizin sayenizde çok güzel bir üni. Kazandım herşey için çok teşekkürler 🌹👑

 26. Atilla dedi ki:

  Profesyonel kadro, güvenilir, ilgili, ne yaptığını bilen, deneyimli. Ceyhanda besyo için tek adres.

 27. Erdi Kaya dedi ki:

  Her zaman daha iyisi için #ceyhanbesyo

 28. Gamze dedi ki:

  Pomem, besyo veya paem’e hazirlaniyorsaniz ve Ceyhanda yaşıyorsanız tek geçerim bu kursu ilgi alaka Çok iyi.Hırslanıp daha iyisi olabilmeniz için sizin motive olabilmeniz için ellerinden geleni yapıyorlar teşekkürler Ceyhan Besyo👏

 29. Besyocu dedi ki:

  Eğer üniversiteyi kazanmak istiyorsan Ceyhan Besyo..
  Eğer polis olmak istiyorsan Ceyhan POMEM👍

  • Gözde dedi ki:

   Motivasyon, emek, başarı, durustlugun ve işini hakkıyla yapanların tek adresi CEYHAN BESYO👈💪

 30. K.A dedi ki:

  Bölgenin en iyisi 🙏🏻

 31. Özlem dedi ki:

  Hiçbir başarının tesadüf olmadığını kanıtlayan tek adres 💪🏻

 32. Şerife Erdoğan dedi ki:

  👍 Ceyhan’da en iyisi

 33. Burakt dedi ki:

  Güvenilir, deneyimli,öğrencileri ile tek tek ilgilenen, Profesyonelliğin tek adresi CEYHAN BESYO.

 34. BilgeÖ. dedi ki:

  Ceyhan’ın en güvenilir kursu 👏🏻 Başarıya ulaşmak isteyenler için tek adres Ceyhan Besyo

 35. Gözde dedi ki:

  Motivasyon, emek, başarı, durustlugun ve işini hakkıyla yapanların tek adresi CEYHAN BESYO👈💪

 36. Nur dedi ki:

  Ceyhan küçük bir yer diye güvenilir kadro yok diyip geçmeyelim. İlgili, profesyonel ve doğru hocalar ile biraz da bizim gayretimizle bu mümkün ben Ceyhan besyonun polisliğe hazırlanan bir öğrencisi olarak gayet memnunum. Buradan CEYHANBESYO’daki hocalarıma saygı, teşekkür ve selamlarımı iletiyorum. Başarının tek adresi!

 37. Zeliha K. dedi ki:

  Profosyonel ekibiyle, öğrencilerine olan ilgisiyle , destegiyle ceyhanin en iyisi iyiki ceyhan besyo💪

 38. Gökhan dedi ki:

  Sende benim gibi sıfırdan bir yola başlayacaksan eğer hedeflerine en kısa ve doğru yoldan ulaşmak için başarının tek adresi ceyhan besyo🏃‍♂️🏃‍♀️

 39. İrem dedi ki:

  Hayallerinizi gerçekleştiren kurs 😍
  Ceyhan BESYO’yla BESYO kazandım , Ceyhan pomem’ le POLİS olacam 💪🏻💪🏻

 40. G.A dedi ki:

  Ceyhan da en fazla kazandıran kurs, güvenilir,her konuda yardımcı olan kazandırmak için ellerinden gelenin fazlasını yapan gecesini gündüzüne katan hocalariyla bölgenin 1 numarası..

 41. Pınar dedi ki:

  Şükrü hocam ve diğer hocalarımız oldukça ilgililer ve tecrübeliler. Herhangi bir konuda sıkıntı olduğunda birebir ilgileniyorlar bu yüzden ceyhan besyo❤️ ben

 42. İrem dedi ki:

  Sıfırdan başlayarak başladığım besyo hayatımda en iyiler tarafından eğitilerek en iyi yerde Eğitim fakültesinde olmanın gururunu yaşıyorum . Hedeflerinize ulaşmak hiç bir zaman kolay olmaz tabi ki yanınızda Ceyhan besyo yok ise..Daima kazanmak istiyorsanız her şeyden önce güç ile değil devamlılık ve ilgili bir kurs ile çalışmalisiniz . Hiç bir başarı tesadüf değildir .Mehmet Şükrü Özdemir hocamızın ilgisi alakası ile’dir 👌
  Üşenme-Erteleme-Vazgeçme

 43. Songül dedi ki:

  Ceyhan POMEM’le hayallerimize koşuyoruz👍

 44. Deniz dedi ki:

  Ceyhan’ın en iyisi 💪🏽

 45. Vedat dedi ki:

  Ceyhan’da gidilebilecek en kaliteli ekipmanları ve profesyonel hocalarıyla başarıya ulaşmak için TEK adres

 46. Barış dedi ki:

  Her geçen gün doğru adreste olduğumu daha iyi anlıyorum ve iyi ki diyorum. Her zaman en iyisi Ceyhan Besyo 💪🏼

 47. Talip kamış dedi ki:

  Birebir ölçüler ile kurulmuş bir parkur ve kararlı emekçi hocalarıyla Ceyhanda tek olan kurs.POMEM, SUBAYLIK ve ASTSUBAYLIK için hazırlanabileceginiz en güvenilir,sizi sonuca başarıya götürecek tek adres CEYHAN BESYO ve POMEM HAZIRLIK👏👏

 48. FATOŞ dedi ki:

  “Hayallerinizin peşinden koşun.”
  Polis olma yolunda adım adım ilerlerken güvenilir, disiplinli, alanında uzman antrenörler eşliğinde hedefinize ulaşmak istiyorsananız uğrayacağınız tek adres @ceyhanbesyo olmalı. Hedefimize koştuğumuzda bizimle ilgilenen Antrenörlerimize teşekkür ederim 🙏🥰

 49. N.M dedi ki:

  Oluşturulan gruplarda kişi sayısı azlığından dolayı herkesle ayrı ayrı ilgilenmeleri en iyi özellerinden birisi. Yapılan antremanlar bir yandan çok eğlenceli geçerken bir yandan da çok disiplinli oluyor.

 50. Burak dedi ki:

  Eğitici kadrosu ve ekipmanlarıyla bölgenin en kaliteli kursudur

 51. Kaan A dedi ki:

  Uzman eğitimci kadrosu ve işlerindeki başarılarıyla bölgenin en iyi kursu 💯 Hedeflerinize ulaşmak için Ceyhan Besyo yeterli 👏🏻

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat