CEYHAN
Polislik Kursu

Polislik mesleğini düşünen adaylarımızın zorlu KPSS sürecinden taban puan üstünde almaları asla yeterli değildir. Polislik mesleğine girişin asıl önemli aşaması fiziki yeterlilik sınavıdır. Burada KPSS puanınız başvurunuz için bir ön koşuldur, asıl belirleyici olan parkur eğitimi ve mülakat kısmıdır.

Ceyhan Besyo uzmanlığıyla burada farkını ortaya koyar.Her alanda uzman antrenör kadrosu ve profesyonel ekipmanlar ile birebir sınav parkuru kurularak, siz değerli adaylara sınav tecrübesini her antrenmanda aşılıyoruz.

Kişiye özel antrenman saatleri ile birebir çalışma fırsatını sizlere sunuyoruz. Güçlü rakipler karşısında güveniniz Ceyhan Besyo'dur. Hiç zaman kaybetmeden iletişime geçerseniz Ceyhan Besyo ile rakiplerinizin önünde yer alacaksınız. Yılların verdiği tecrübe ve kazandırdığımız binlerce öğrenci ile bu işin en iyisi olduğunu ortaya koyuyoruz. Bizimle İletişime geçerek hayalinizdeki mesleğe erişebilirsiniz.

Polislik Başvuru Formu

Polis Alım Aşamaları

HİZMETLERİMİZ


CEYHAN POMEM KURSU

Ceyhan Pomem Kursu; POMEM sınavına polis yetiştirmek üzere Adana/Ceyhan’da kurulmuş bir parkur hazırlık kursudur. CEYHAN BESYO POMEM sınavına girecek polis adayların tercih yaptığı Ceyhan’ın en başarılı kursudur.

Birebir nizami parkur eşliğinde, uzman antrenörler tarafından haftanın 7 günü profesyonel ekipmanlar ile sizde hayalinizdeki polislik mesleğine CEYHAN POMEM KURSU ile ulaşacaksınız. Zorlu ve gitgide büyüyen polislik parkurunda, güçlü rakipleri geçmenin bir tek yolu var: Kazanmanın adresi Ceyhan Besyo’yu aramak. Sizler için özel antrenman programları ile performansınızı en üst seviyeye çıkartıyoruz. Fiziki parkur sınavının yanı sıra polislik mesleğinden emekli olmuş değerli meslek büyüklerimiz ile mülakat sınavına da eksiksiz bir şekilde hazırlanıyoruz.

POMEM sınavına dair A’dan Z’ye tüm teknik ve strateji yollarını aynı zamanda tecrübelerimizi eksiksiz bir şekilde aktarıyor, yürüdüğünüz bu yolda bir an bile sizi yalnız bırakmadan Ceyhan’da POMEM sınavını kazanmanız için var gücümüz ile çalışıyoruz. Hemen sende bizi arayarak bölgenin en başarılı POMEM Parkur Hazırlık Kursu ‘’CEYHAN BESYO’’ ile hayallerine ilk adımı atabilirsin.


CEYHAN BEKÇİLİK KURSU

Ceyhan İlçemizde en az 1 yıl ikamet eden lise ve dengi okullardan mezun 18 yaşını doldurmuş ve 31 yaşından gün almamış adaylar başvuru yapabilirer.Başvuru aşaması sırasıyla ''ön sağlık,yazılı sınav,fiziki yeterlilik sınavı(parkur) ve sözlü mülakat'' şeklindedir.Tüm aşamaları başarı ile tamamlayan adaylar bekçilik eğitimine başlar.

Adaylar bu hususta genellikle yazılı sınav ve sözlü mülakat aşamalarına çalışır.Parkur tamamlama aşaması için bir hazırlık süreci gerek duymazlar.Yapılan bu hata yüzünden genel sıralama puanları düşer ve elenirler.Parkur tamamlama puanın %25'i sıralama için hayati bir öneme sahiptir. Parkur eğitimi almadan sınavı başarı ile tamamlamak neredeyse imkansızdır. Ceyhan Besyo sayesinde adaylar başarıyı yakalayabilirler. Ceyhan Besyo desteği ile en zorlu aşama olan fiziki yeterlilik sınavını rahatça tamamlayarak tam puan alırlar.

Kişiye özel eğitim programlarıyla ve uzman kadrosuyla Ceyhan Besyo adaylarını hayallerine ulaştırır.Bekçilik alımları il ve ilçe bazında kontenjana tabi tutulduğundan bir an önce bizimle iletişime geçmeli ve parkur eğitimine başlamalısınız. Bizim kaybedecek zamanımız yok ya sizin?


CEYHAN PÖH KURSU

PÖH hazırlık kursu, özel harekât olmak isteyen adaylarımıza destek sağladığımız bir kurstur. Profesyonel desteğimiz olmadan parkur mülakatında başarılı olmanız zordur.

Emniyet Genel Müdürlüğü’nün PÖH alımları yıldan yıla değişiklik göstermektedir. Bu yüzden rakiplerinize karşı farkınızı ortaya koyabilmeniz için parkur eğitimi önemli bir aşamadır. Ceyhan PÖH Hazırlık kursu bu önemli aşamada rakiplerinize fark atabilirsiniz. Ceyhan PÖH Hazırlık kursu ile PÖH sınavına hazırlanmak istiyorsanız adresiniz biz olmalıyız. Profesyonel ve deneyimli antrenör kadromuzla rakiplerinizin önünde yer almak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek.


CEYHAN PMYO KURSU

PMYO, Emniyet Genel Teşkilatının 2001 yılında Polis Akademisi bünyesinde kurduğu ve ön lisans düzeyinde vatanımızın polis ihtiyacını karşıladığı, üniversitelere bağlı Meslek Yüksek Okuludur.

PMYO bünyesine girmek isteyen adaylar, belirtilen sınav tarihlerinde başvurularını yaparlar. ÖSYM tarafından yapılan Yükseköğretim Kurumları Sınavında TYT sınavı puan türünden 250,000 ham puan alan adaylar PMYO için tercih yapmaya hak kazanırlar. Adaylar başvurularını e-devlet üzerinden oluşturabilirler. http://www.pa.edu.tr adresinden giriş yaparak da ön başvurularını tamamlayabilirler.

PMYO kazanan adaylar 2 yıl boyunca mesleki eğitimlerini alırlar ve okulu ön lisans mezunu olarak tamamlarlar.

Pmyo başvurusu sırasında dikkat edilmesi geren bazı şartlar:

Bayanlar için 162 ve erkekler için 167 en az boy sınırında olmak

Lise ve dengi okul mezunu olmak

26 yaşından küçük olmak

Yükseköğretim Kurumları Sınavının birinci aşaması olan TYT’ den 250 ham puan (okul puanı eklenmemiş sınav puanı) almak gerekmektedir.


CEYHAN PAEM KURSU

PAEM Hazırlık Kursu polis amirlerinin eğitimiyle ilgili başarıyı hedefleyen adaylar için sunulan bir kurstur. Paem Hazırlık Kursu aracılığıyla Ceyhan Besyo'da hayalleriniz gerçekleşir. PAEM sınavı 2015 yılında uygunlanmaya başlanmıştır.Bu tarihten itibaren Ceyhan Besyo sayesinde yüzlerce aday PAEM'i kazanmış gurur tablomuzda asil yerlerini almışlardır..

Ceyhan Besyo PAEM Hazırlık Kursu sayesinde fiziki yeterlilik sınavına çok iyi hazırlanma imkanı elde edeceksiniz. Uzman kadromuz ve alanında en iyi antrenörler eşliğinde geleceğinizi bizimle şekillendireceksiniz.PAEM alanında Ceyhan'ın ilk ve tek resmi kursu Ceyhan Besyo'dur. Bizimle bu yola çıkan ve kazanan her aday gururumuzdur. Gurur tablomuzda yer almak istersiniz tek adresiniz Ceyhan Besyo.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ

RESMİ

11 Yıldır Ceyhan'ın İlk ve Tek Resmi Kursu ''CEYHAN BESYO''

PROFESYONEL

Uzman Antrenörler ve Profesyonel Spor Materyalleri İle Eğitim Verir

BAŞARI

Adana/Ceyhan Bölgesinde En Çok Öğrenci Kazandıran Parkur Kursu

TERCİH

Öğrencilerin ve Ailelerin Tercih Ettiği ve Referans Olduğu Kurstur.

SÖZLÜ MÜLAKAT

Emekli Asker ve Polisler İle Sözlü Mülakat Sınavına Hazırlanma İmkanı Sunar.

ANTREMANLARIMIZ

365 Gün Haftanın 7 Günü Tüm Spor Mülakatlarına Öğrenci Hazırlar

BİRE BİR İLGİ

Tüm Öğrencilerimiz Performanslarını Yakından Takip Eder ve Özel Programlar Hazırlar

SOSYAL MEDYA

Sosyal Medya Üzerinden Şeffaf Bir Şekilde Kazanan Öğrencilerimizi Takip Edebilirsiniz.
Open chat